Καλώς ήλθατε στη νέα ιστοσελίδα του Σχολείου μας!

3ο δημοτικο αρτεμιδος

Καλώς ήλθατε στον νέο Δικτυακό τόπο του 3ου Δημοτικού Σχολείου Αρτέμιδος!

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι βρίσκεται σε λειτουργία η νέα Ιστοσελίδα του 3ου Δημοτικού Σχολείου Αρτέμιδος.

Η Διεύθυνση και το Εκπαιδευτικό προσωπικό του Σχολείου μας μέσω του νέου δικτυακού τόπου έχουν ως στόχο να αναβαθμίσουν την επικοινωνία ανάμεσα στο Σχολείο και τους Γονείς, ενώ επιδίωξή μας είναι η ενημέρωση της ευρύτερης κοινωνίας της περιοχής μας και όχι μόνο, για τις εκπαιδευτικές δράσεις της Σχολικής μας κοινότητας.

Ειδικότερα, μέσα από τη νέα μας ιστοσελίδα έχετε τη δυνατότητα να ενημερώνεστε για όλα τα νέα του Σχολείου μας, τις εκπαιδευτικές δράσεις, τις εκπαιδευτικές επισκέψεις, τα έργα των μαθητών/τριων, καθώς και άλλα σημαντικά θέματα που αφορούν στη λειτουργία της Σχολικής μας μονάδας.

Καλή Πλοήγηση!

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...