Ευχαριστήρια Επιστολή προς την ΑΙΓΕΑΣ ΑΜΚΕ

3ο Δημοτικό Αρτέμιδος-ΑΙΓΕΑΣ ΑΜΚΕ

Η Αστική Μη Κερδοσκοπική Εταιρία Πολιτιστικού και Κοινωφελούς Έργου ΑΙΓΕΑΣ που συστάθηκε το 2015 από τους Αθανάσιο και Μαρίνα Μαρτίνου, επέδειξε για μια ακόμα φορά το κοινωνικό της έργο.

Η ΑΙΓΕΑΣ ΑΜΚΕ χορήγησε στο σχολείο μας 12 σταθερούς υπολογιστές (desktop) και 1 διακομιστή (server). Το ηλεκτρονικό υλικό εγκαταστάθηκε στο εργαστήριο Η/Υ του Σχολείου μας και θα συμβάλει καθοριστικά στην αναβάθμιση και διευκόλυνση του διδακτικού έργου του μαθήματος της Πληροφορικής, ενώ παράλληλα το εργαστήριο Η/Υ θα αποτελεί έναν σύγχρονο χώρο διεξαγωγής ενδοσχολικών επιμορφώσεων.

Η ευχαριστήρια επιστολής της διευθύντριας του Σχολείου μας κας. Βαρουτέλλη προς την ΑΙΓΕΑΣ ΑΜΚΕ:

“Αξιότιμε κύριε Μαρτίνο,

Θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τις ειλικρινείς μας ευχαριστίες για την άμεση ανταπόκρισή σας στο αίτημα του σχολείου μας, στην προμήθεια δώδεκα σταθερών υπολογιστών, γραφείου, (desktops) και ενός διακομιστή (server).

Η προσφορά σας εκσυγχρόνισε το εργαστήριο πληροφορικής του σχολείου μας και βοήθησε καθοριστικά στο διδακτικό μας έργο. Μακάρι να έχετε τη δυνατότητα να συνεχίσετε τις ευγενικές σας χορηγίες και να μας επιτρέψετε να ελπίζουμε και σε μια επόμενη προσφορά σας.”

Μπορεί επίσης να σας αρέσει...